Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

Nissen ameliyati sonrasi sikayetler

Çok
1 yıl 3 hafta önce #11252 Yazan: freefa
freefa tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Anladım. Mide kasiyla alakalı olup olmadıgina dair bi bilgim yok aslinda huseyin. Ppi ilaclarina devam etme zaten. Kendini test et. Hala ppi ilaclarini kullanmadan yapamiyosan bi sorun var derim. Voltareni de ne zamana kadar kullanacaksin? Ben de ameliyattan sonra ppi devam ediyodum ama sonra baktim icmeden de iyiyim. Benimki biraz psikolojikti acikcasi. Ameliyat sonrasi endoskopi yaptirdin tekrar ama sorun yoktu. Mide yanman gastrit falan varsa o da olabilir mi acaba? Koray hocam okudugunda daha iyi bilgi verecektir sana. Ama dedigim gibi en kötü bi süre sonra gerekirse bi endoskopi yaptir bakalim eger sorunlarin duzelmezse. Yutma güclügü ameliyattan sonra normal.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 3 hafta önce #11253 Yazan: freefa
Kıbrıslı misın? Ben cok severim kıbrısı.. ins tatile de oraya gelcez bu sene :)

Çok
1 yıl 3 hafta önce #11254 Yazan: Huseyin Basbug
Huseyin Basbug tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Poi ilacim 5 gun sonra bitiyor bitirene kadar icmek istiyorum.. voltareninde 1 haftasi var. ama mide kaslarindan olabilir diye dusunuyorum cunku sabah kalktigimda mide kaslarimin tutulmus oldugunu hissediyorum agriyir yani.
Gastritten suphelendim ama doktora soyledigimde gastrit biraz yukarda yanma yapar midenin icindeyse kaslarindir ben midenin icini
ameliyat sirasinda gordum dedi..
Birde ben mide mikrobu testide yaptirdim yoktu.. kapagimda ameliyat sonrasi daraltildi neden gastrit olsun diye dusunuyorum.. evet kibrisliyim. Cok guzel biryer beklerim guzel ulkemize :)

Çok
1 yıl 3 hafta önce #11255 Yazan: freefa
O zaman doktoruna güven derim hüseyin. Gececektir. Merak etme. Cok erken daha. Agrilarin sancilarin olacak. Normaldir. Ben 6 aya yakin bi sürede tam anlamiyla topladim. Tek sikıntım şişkinlik ve arada yutma problemi işte. Onlar da arada oluyor. Alışıyorum diyelim. ⯑ sıkıntıya girme. Düzelecek ⯑ bu arada nerde oturuyosun kibrısta. Babamın görevi dolayısıyla cok bulunduk orda. Yaza magusaya gelcez kısmetse.

Çok
1 yıl 2 hafta önce #11257 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı

Huseyin Basbug Yazan:: Merhaba, ben yaklasik 27 gun once nissen ameliyati gecirdim. 4 gun once yedigim bir hamburger yuzunden ameliyattan once yasadigim bogaz agrisi geri geldi.

Doktorunuz ne diyor bilmiyorum ama, Hamburger için biraz erken olmuş diye düşünüyorum.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
1 yıl 2 hafta önce #11258 Yazan: Huseyin Basbug
Huseyin Basbug tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Tesekkrler cevabin icin. Insallah duzelir yutkunma zorlugu cektiriyor insana.. senin gectimi yurkunma zorlugu tam olarak? Acaba yedigim agir yemek yuzunden tahris ni oldu orasi bilmiyorum hic. Magusadayim ben.

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum