Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

geniz akıntısı ve reflü

Çok
8 ay 2 hafta önce #11311 Yazan: kerem
geniz akıntısı ve reflü, kerem tarafından oluşturuldu
arkadaşlar eğer geniz akıntınız var ise mideye inen akıntı gastrite yol açıyor.gasritte reflüye tabi refflüde mide kapakçığı gevşekliğine kadar gidebiliyor.mide şikayetleriniz antibiyotik ve ppı ile geçmiyor ise yada geçiyor ama belli bir süre sonra tekrarlıyorsa geniz akıntısına dikkat edin.

şöyle de bir durum var.geniz akıntısı çoğu zaman hissedilmiyor.her insanda geniz akıntısı mevcut ama sinizüt ve burunda problem var ise sizin fark etmediğiniz geniz akıntısı aslında bakteriyel olabiliyor.o yüzden mide şikayetleri olanlar kbb uzmanına gidip birde sorunun kaynağını genizde aramalarında fayda vardır diye düşünüyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
8 ay 2 hafta önce #11312 Yazan: zeynep
zeynep tarafından geniz akıntısı ve reflü konusunda yanıtlandı
Gerçekten çok yararlı bir bilgi bende sürekli geniz akıntısı var ve ilaçlar hiç bir şekilde fayda etmiyor okuyunca gerçekten mantıklı geldi modemden antral gastrit ve akabinde gevşeklik çıktı ve geçmiyor balgam var sürekli yemek borunun üstünde ağrı var sürekli acaba ilaçların fayda etmemesi dediğiniz seykerdenmi

Çok
8 ay 2 hafta önce #11314 Yazan: kerem
kerem tarafından geniz akıntısı ve reflü konusunda yanıtlandı
olabilir..siz antibiyotik kulandınız mı daha önce.yani gasrit için.

Çok
8 ay 2 hafta önce #11315 Yazan: zeynep
Ben size durumumu özet geçim benm normalde 1 seneye kadar hiç bir mide veyata herhangi bir şikayetim yoktu ağır şekilde panik atak geçirdim o esnada modemden derin nefes alırken guruktu tarzı şeyler oluyordu ama dediğim gibi öyle hayatımı etkileyen veya bir ağrı hissi hiç olmadı daha sonra biranda boğazında yumru şeklinde bir his oluştu ilk isim KBB gitmek oldu ordaki doktor panik atagomn olduğu belirtme panik atakta kaynaklandığını bişey olmadığını söyledi sonra yine dewam etti baştan gittim yine aynı şeyler ilaç dahi yazılmadı bana snra göğsümde yanma agzma gelen yemek atıkları acımsı eskimesi tat akabinde hemn dahiliye başvurdum orda reflü teşhisi kondu endoskopi yapılmadan 3 kere sahile 2 kere KBB gittim 1 sene içinde daha sonra artık o kadar kafaya taktım ki durumu çok kötü oldum sıfır iştah daha sonra gözle görülür zayıflama ve bu belirtiler kanserle ilişkili şeylerdi yemk yerken ağrılı yutma psikolojim talan oldu ve ilaçlar fayda etmek bilmiyor içtiğim zmnda 24 saat resmen ağrım hergün her dk blgam boğazda Antep'e gitim Allah'a şükür herşey temiz sadece antrum da gastrit hafif bir gastrit ve gevşeklik var dedi temiz çıktı dedi ama benm bu çektiğim ağrılar nedir anlmdm 22 yaşındayım tüm hayatım değişti hayattan zewk almıyorum 24 saat bu hastalık kafamda kansermiym artık diorm ilaçlar fayda etmiyor endoskopi den parça alınmadi özel bir hastanede yapılan ve birzat gastroloji uzmanı kendi girdi yaptı sizce neden böyle oldm düşüncelerinizi alabilir miyim sürekli kanser olacam veya oldum diye yaşıyorum

Çok
8 ay 2 hafta önce #11316 Yazan: zeynep
Sınıfa belirtmek sadece köprücük kemiğinin bulunduğu kısımda yemek boruda o bölümde ağrı ve yanma varderin nefes alırken de canm yanıyor maalesef bnlarida belirtm acaba geniz akıntısindanmi bu problemler

Çok
8 ay 2 hafta önce #11317 Yazan: freefa
freefa tarafından geniz akıntısı ve reflü konusunda yanıtlandı
Zeynep geçmiş olsun. Keremin söylediklerini ilk defa duydum ama mutlaka araştırmıştır diye düşünüyorum. Ama tamamını buna bağlamak bence biraz saçma olur. Sonuçta sende reflü çıkmış. Bu söylediğin şikayetleri reflü yapar. İlaç olarak ne kullanıyorsun. Bu arada endoskopi yaptırmissin. Yanlış biseyler olsaydı parça alırlardı merak etme. Demek ki temiz ve parça almaya gerek duymadılar .

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum