Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

ağiz kokusu ile reflünun baglantisi varmi ?

Çok
4 gün 1 saat önce #11749 Yazan: mesut
yaklasik 20 yildir bu sorun devam ediyor. hep ilac tedavisi gördüm ancak hicbir faydasi yok.
midede ve mide kapakciginda sorun oldugunu dusunuyorum. bununla baglantisi olabilirmi.
tedavi yolu nedir, tesekkurler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 gün 4 dakika önce #11750 Yazan: mesut
mesut tarafından ağiz kokusu ile reflünun baglantisi varmi ? konusunda yanıtlandı
mesut bey öncelikle Allah şifa versin. kapakçığın gevşekliğinin kesin olarak anlaşılması için endoskopi yaptırmanız şart diye düşünüyorum.

Çok
2 gün 3 saat önce #11755 Yazan: mesut
mesut tarafından ağiz kokusu ile reflünun baglantisi varmi ? konusunda yanıtlandı
yaklasik 8 yil önce endoskopi yapildi ve kapakcikta problem oldugu söylenmisti ancak sadece ilac tedavisi uygulandi.
ancak sorun hic düzelmedi.
eger kapakcik ameliyat veya baska bir yontemle düzelirse bu koku ortadan kalkarmi ?
tesekkurler

Çok
2 gün 3 saat önce #11756 Yazan: mesut
ameliyat dışında kapakçık kapanmaz. ama sadece koku için bence asla ameliyat olmaya değmez. eğerki sizi çok zorlayan bir yanma, göğüs sırt ağrıları boğaz tahrişi ağza acı ekşi su gelmesi gibi problemler varsa ameliyat düşünülebilir.

Çok
2 gün 1 saat önce #11757 Yazan: mesut
ama hayatinin geri kalaninida bu sekilde geçirmek çok daha kotü olur.
zira heba olmuş bir 20 yıl var karsimda.
psikolojimi bile bozdu.
ameliyata degmezmi sence

Çok
1 gün 17 saat önce #11758 Yazan: mesut
ağız kokusu mu 20 yılınızı heba eden? yoksa başka şikayetlerinizde var mı?

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum