Reflü ameliyatı!!!!

Çok
4 ay 4 hafta önce #11881 Yazan: hakan
Reflü ameliyatı!!!!, hakan tarafından oluşturuldu
merhabalr ben 10 yıldır reflü hastasıyım bunca yıldır ilaçla idare ettim ama artık oda yetmiyor ameliyatın bir sürü yan etkisine rağmen artık ameliyat olmak istiyorum ..trabzonda yaşıyorum ve burada ph metre yada manometri testleri yok reflü ameliyatını yapan tecrübeli doktorda yok eee maddi durumumda iyi değil gidip büyük şehirlerdeki özel hastanelerde ameliyat olayım bilgisi olandan yardım istiyorum lütfen devlet hastanelerinde hem testleri hemde ameliyatı olabileceğim yerler varmı hangi şehir olursa olsun napalım ..yoksa fakiriz diye ölmemizmi gerekiyor??

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 3 hafta önce #11890 Yazan: Oguzhan
Oguzhan tarafından Reflü ameliyatı!!!! konusunda yanıtlandı
Ankara Hacettepe hastanesi pH testı yapıyor bilgin olsun

Çok
2 ay 3 gün önce #11914 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Reflü ameliyatı!!!! konusunda yanıtlandı

hakan Yazan:: merhabalr ben 10 yıldır reflü hastasıyım bunca yıldır ilaçla idare ettim ama artık oda yetmiyor ameliyatın bir sürü yan etkisine rağmen artık ameliyat olmak istiyorum ..trabzonda yaşıyorum ve burada ph metre yada manometri testleri yok reflü ameliyatını yapan tecrübeli doktorda yok eee maddi durumumda iyi değil gidip büyük şehirlerdeki özel hastanelerde ameliyat olayım bilgisi olandan yardım istiyorum lütfen devlet hastanelerinde hem testleri hemde ameliyatı olabileceğim yerler varmı hangi şehir olursa olsun napalım ..yoksa fakiriz diye ölmemizmi gerekiyor??

Üniversite Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri çözüm üretici olabilir.
Ankara, İstanbul olabilir.
Özellikle de Ege Tıp Fakültesi (İzmir) reflü konusuna ciddi biçimde çözüm üretmeye çalışıyor.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum