ACİL YARDIM

Çok
10 yıl 7 ay önce #6068 Yazan: ender
ACİL YARDIM, ender tarafından oluşturuldu
Öncelikle herkese merhaba 2008 haziran ayından beri midemle ilgili rahatsızlıklarla uğraşıyorum.Yapılan ilk endoskopiye göre mide ülseri olduğum ortaya çıktı tüm o anlama veremediğim ağrılar sıkışmaların uykusuz gecelerin korkuların sebebi..20 gunluuk antibiyotık tedavisi ve baska bir uzman doktora geçiş sebebiyle bir daha endoskopi ve gastrit ve reflü başlangıcı 30 gun kadar nexıum kullandım ve hersey düzelmeye basladı .Ben yaklaşık 12 yıldır vuct geliştirme ile ilgileniyorum ve yaklaşık 2 aydır mekik ve mide hareketleri yapmıyorum doktorun tavsiyesinden dolayı.Şimdiki sorunum şu iş nedeniyle yaklaşık 2 haftadır ispanyadayım ve yaklaşık 4 gundur rahatsızım burda bir spor salonunda antreman bitiminde gözlerimde karartı nabız düşüklüğü bir sıkışma yaşadım yaklaşık 3 sanıye sürdü ama sonrasında 4 gündür inanılmaz mide ağrıları nefes verememe zaman zaman sırt agrısı ve mide bulantısı yanma ekşime uykusuzluk çekiyorum bütün bunların gectiği zamanlarda oluyor gün içersinde bu konuda yardım istiyorum bazı ilaçlarım yanımda ne yapabilirim sebeb yine reflümü son 2 aydır 2 kere kardıolojı ve iç hastalıkları uzmanları ile görüştüm kontrol amaçlı kalbimde veya ciğerlerimde hiçbr sorun olmadığını söylediler bu konuda yardım istiyorum SAYGILARIMLA. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
10 yıl 7 ay önce #6069 Yazan: ender
ender tarafından ACİL YARDIM konusunda yanıtlandı
bugün itibari ile şikayetlerim günde 40 mg nexium kullanmamdan dolayı azaldı tahmin ediyorum sadece göğüs kafes ve midemin birleştiği kalbimin alt kısmına doğru olan bir yanma var hafif ama sürekli burda ara ara batma anlıkt aolsa yaşıyorum 3 hafta daha ispanyada kalıcam önerileriniz nedir burda kalbimle ilgili olarak muayene olduk ekg ve normal muayene bişey olmadığını söylediler aklımdan neden kalbimle ilgili olabileceği geçiyor en başta bu rahatsızlığı yaşadığımdada aynı şeyleri düşünmüştüm umarım yanılıyorumdur.

Çok
10 yıl 6 ay önce #6079 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından ACİL YARDIM konusunda yanıtlandı
Sayın kimmeriann,
Standart reflü önlemlerini uygulayın (web sayfamızda ayrıntılar var).
Nexium'a sabah kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına alarak devam edin.
Bunun dışında sanal yorum zor.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
10 yıl 6 ay önce #6084 Yazan: sinanersin
sinanersin tarafından ACİL YARDIM konusunda yanıtlandı
Bence de standart reflu tedavinize devam edin ama Turkiye'ye gelince arastirilmanizda fayda var diye dusunuyorum.
Sinan Ersin
Ege Reflu Calısma Grubu Ogretim Uyesi

Çok
10 yıl 6 ay önce #6089 Yazan: ender
ender tarafından ACİL YARDIM konusunda yanıtlandı
ilginiz için teşekkür ederim ..

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum