Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları

Çok
12 yıl 2 hafta önce #9745 Yazan: MEHMET
MEHMET tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
Ameliyatla reflü şikayetleri geçiyor bu yönde kimsenin sıkıntısı olmasın ama ameliyat sonrası başka şikayetler ortaya çıkıyor.İşte bu sıkıntılar zaten ameliyattan olmaktan bezdiriyor keşke ameliyat olmasam dedirtiyor.Hatta gaz,şişkinlik,hazımsızlık bir yana psikolojik olarak dahi etkiliyor.Kendi adıma konuşmak gerekirse şu an yediğimden içtiğimden zevk almıyorum.Karnım acıkmıyor sanki sürekli midemin içinde bişeyler var.Reflü şikayetlerinden kurtuldum ama yine de eski kafam olsaydı ameliyat olmazdım ama şu anki durumum ilerde belki daha iyi şeyler düşünürüm kim bilir???
Konu kilitlendi.
Çok
11 yıl 10 ay önce #9780 Yazan: Yasin
Yasin tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
OnceLikle Allah tan herkese acil sifalar diliyorum. migde fitigi ameliyati oldum. Bir kere endozkopiye girdim ve doktorum seni hemen haftaya ameliyat edicem basit bir operasyon dedi ve oldum. Simdi sizlerden yardim istegim agrilarim hakkinda biraz tecrubelerinizden bilgi edinmek istiyorum. Acik ameliyat oldum 15 cm gibi dikislerim var

* 1 hafta oldu halen cok agriyor geceleri yatamiyorum nezamana kadar gecebilir ?
* dikislerden kambur yuruyorum ve hic bi sekilde dik duramiyorum psikolojim al ust oldu ve (dusuncelerim kiz arkadasimi beni birakacagina kadar ilerledi) bu yuruyus normalmi sizdede varmiydi ve ne kadar zmanda duzeldi ?
* yemek yemek dunyanin en zor isi geliyor
* karnimin dikislerin sag kisminda bi sisik var sanki
* ses tellerimde sorun var gibi ve kucuk kisa nefesler alir durumdayim

LUTFEN DUYARLI ARKADASLARDAN YASAMIS ARKADASLARDAN BISEYLER DUYMAK ISTIYORUM
Konu kilitlendi.
Çok
11 yıl 10 ay önce #9781 Yazan: ahmet
ahmet tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
ses telleri geçer. önemli deyil. psikolojik tir.
neden açık smsliyst oldun lsporoskopik çok daha sorunsuz geçerdi. ama geçer kafana takma...
yemek sorunun çorba iç başka birşey yeme bol bol çorba sıvı şeyler ye.3- sy filsn sonra kendilinginden düzelir merak etme... bende aynıydım intar edecek durumdaydım.. yemin ediyim. şükür iyi oldum sabır. geçer emin ol sabır biraz ..... yemek katı şeyler yeme miğden bulanırsa kusma miğde bulantısını kesecek ilaç yanında bulundur mutlaka ...
Konu kilitlendi.
Çok
11 yıl 10 ay önce #9782 Yazan: Yasin
Yasin tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
Peki sen acik amliyat mi oldun ve ayni ameliyat sonrasi durumlar senin icinde gecerlimi dikislerin acisi gecince dik yuruyebildnmi
Konu kilitlendi.
Çok
11 yıl 10 ay önce #9783 Yazan: Yasin
Saol arkadasim tesskur ederim peki en coK merak ettigim dikislerin acisi gecince dik yurudunmu diycem ama sen acik ameliayt olmamissin oyuzden durum cok farkli herhalde
Konu kilitlendi.
Çok
11 yıl 10 ay önce #9784 Yazan: ahmet
ahmet tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
yürüsün yaa daha yeni olmuşun o önemli deyil ki o basit yeş geçer emin ol.boş işlerle uğraşma kafanı yorma dik yürüme ye filan takma dikiş yerlerinden o düze duramıyordun 1-2 ayda tamen düzelir hepsi
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Yasin
Konu kilitlendi.
Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum