Mide Fitigi LUTFEN YARDIM

Çok
11 yıl 10 ay önce #9779 Yazan: Yasin
Mide Fitigi LUTFEN YARDIM, Yasin tarafından oluşturuldu
OnceLikle Allah tan herkese acil sifalar diliyorum. migde fitigi ameliyati oldum. Bir kere endozkopiye girdim ve doktorum seni hemen haftaya ameliyat edicem basit bir operasyon dedi ve oldum. Simdi sizlerden yardim istegim agrilarim hakkinda biraz tecrubelerinizden bilgi edinmek istiyorum. Acik ameliyat oldum 15 cm gibi dikislerim var

* 1 hafta oldu halen cok agriyor geceleri yatamiyorum nezamana kadar gecebilir ?
* dikislerden kambur yuruyorum ve hic bi sekilde dik duramiyorum psikolojim al ust oldu ve (dusuncelerim kiz arkadasimi beni birakacagina kadar ilerledi) bu yuruyus normalmi sizdede varmiydi ve ne kadar zmanda duzeldi ?
* yemek yemek dunyanin en zor isi geliyor
* karnimin dikislerin sag kisminda bi sisik var sanki
* ses tellerimde sorun var gibi ve kucuk kisa nefesler alir durumdayim

LUTFEN DUYARLI ARKADASLARDAN YASAMIS ARKADASLARDAN BISEYLER DUYMAK ISTIYORUM

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
11 yıl 9 ay önce #9799 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Cvp: Mide Fitigi LUTFEN YARDIM konusunda yanıtlandı
Sayın Yasinsenol,
Bu sorularınızı doktorunuzla paylaşmışsınızdır herhalde. Merak ettiğim ondan ne gibi açıklamalar duydunuz?
Önce bunları paylaşırsanız sevinirim.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
11 yıl 9 ay önce #9805 Yazan: Yasin
Yasin tarafından Cvp: Mide Fitigi LUTFEN YARDIM konusunda yanıtlandı
Doktorumun her dedigime evet olucak demesi bana duzgun bisey diyemeyip sen bu ameliyati kabul edemedin hazir deilmissin demesi sadece bu sitede ayni ameliyati benim gibi acik sekilde olmus olan arkadaSlar varsa. Ameliyat sonrasi bu durumlar varmiydi ve nasil gecistiler ogrenmek istiyorum yasayan daha iyi bilir

Çok
11 yıl 9 ay önce #9810 Yazan: Koray Tuncer

Yasinsenol Yazan:: yasayan daha iyi bilir

Atalarımız bile "hekimden sorma çekenden sor" demişler.
Çok doğru.
Çok geçmiş olsun.

Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
11 yıl 8 ay önce #9843 Yazan: ferhat
ferhat tarafından Cvp: Mide Fitigi LUTFEN YARDIM konusunda yanıtlandı
merhabalar koray hocam 6 ay önce endoskopi yapıldı reflü ve mide fıtıgı var ameliyat olmamı önerdi doktor sonra tıp fakültesine gittim burda ph metre takıldı 24 saat sonuç demeester göre skor 38,08 çıktı burda da ameliyat dediler bu 38,08 çok mu yüksek olmasam ilerde bana daha büyük sıkıntı yaratırmı siz ne önerirsiniz

Çok
11 yıl 8 ay önce #9847 Yazan: Koray Tuncer

ferhatbjk Yazan:: merhabalar koray hocam 6 ay önce endoskopi yapıldı reflü ve mide fıtıgı var ameliyat olmamı önerdi doktor sonra tıp fakültesine gittim burda ph metre takıldı 24 saat sonuç demeester göre skor 38,08 çıktı burda da ameliyat dediler bu 38,08 çok mu yüksek olmasam ilerde bana daha büyük sıkıntı yaratırmı siz ne önerirsiniz

Bu kadarcık bilgiyle sanal olarak bir şey öneremem. Yakınmalarınızın şekli, süresi, ilaçlara verilen yanıt gibi faktörleri değerlendirmek lazım. Daha ayrıntılı bilgi verirseniz belki öneride bulunma şansım olabilir.
Sonuç olarak De Meester skorunuz yüksek ve reflü ile uyumlu olarak yorumlamak gerekir.
Geçmiş olsun.

www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum