Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

gastrit, ağız kokusu, bozuk psikoloji

Çok
5 yıl 4 ay önce #10042 Yazan: ibrahim turhan
Mrb bana gastrit teşhisi kondu. Çok az şey yiyebiliyorum. Midemde sadece yanma var. Ama benim için en kötüsü ağız kokusu. Paronayak oldum. İnsanlarla konuşurken çekiniyorum. Yemek yiyiyorum koku gidiyor. Yarım saat sonra yine aynı. Aynı sorunu yaşayanlar varsa lütfen yardım etsin. En azından fikir paylaşımında bulunalım. Yoksa gerçekten kafayı yiyicem.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #10045 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından gastrit, ağız kokusu, bozuk psikoloji konusunda yanıtlandı
Sayın turhan,
Ağız kokusunun mideden gelmesi olasılığı %10 civarındadır.
Diş hekimi ve KBB muayeneleri yapılmalı ve bir sorun olmadığı ortaya konmalı, bundan sonra gastroenterolojik olasılıklar gözden geçirilmelidir.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
5 yıl 4 ay önce #10051 Yazan: Alperen
Alperen tarafından gastrit, ağız kokusu, bozuk psikoloji konusunda yanıtlandı
ağız kokusu genellikle sabahları oluyor kendimden biliyorum. fırçaladığında geçiyor veya naneli sakızlar şekerler kullan. birde yemekten sonra geçmemiş gibi hissedebiliyorsun ama emin ol geçiyor.

Çok
5 yıl 4 ay önce #10052 Yazan: ibrahim turhan
ibrahim turhan tarafından gastrit, ağız kokusu, bozuk psikoloji konusunda yanıtlandı
Cevabınız için teşekkür ederim. Sürekl
bir ağız kokusu değil bu. Diş doktoruna gittim diş kaynaklı değil. KBB ile ilgili bir sorun da yok. Yemek yiyince geçiyor. Ama bir süre aç kalınca yanı iki saat falan oluşuyor. Diş kaynaklı bir ağız kokusu gibi aşırı yoğun bir koku değil. yani mide rahatsızlığımdan çok bu düşünce rahatsız ediyor benim.

Çok
5 yıl 4 ay önce #10053 Yazan: Alperen
Alperen tarafından gastrit, ağız kokusu, bozuk psikoloji konusunda yanıtlandı
bildiğim kadarıyla koku mideden gelen birşey. banada pangastrit dediler az birşey yiyiyorum sizin gibi. şu an tedavideyim inşallah iyileşiriz

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum