Beni de bağrınıza basar mısınız?

Çok
9 ay 1 hafta önce #11870 Yazan: GU TKBR1
GU TKBR1 tarafından Beni de bağrınıza basar mısınız? konusunda yanıtlandı
@freefa
geçmiş olsun.yorumlarınızı okudum.bende de reflü hastalıgı cıktı ve yasam kalitemi cok bozdu .şimdilerde durumunuz nasıl acaba? ilaç alıyor musunuz . sizde mide fıtık var mıydı? özelden mesaj atmak istedim cep telimi ama site gercekten bakımsız güvenlik kod aynıgüvenlik kod verip durdu girdim ama surekli olarak hata verdi ozel mesaj kısmı da sanırım artık calısmıyor mlsf:((((
bu siteden kontak kurmak cidden cok zor site faydalı ama hastalar birbiri ile kontak kuramıyor? nasıl olacak bu. ameliyat olmus arkadaslarla konusup fikir alıs verisinde bulunmak icin uye oldum uye olmak icinde en az 15 gun ugrastım site ssk hastanesi ama 1990 ların ssk si gibi:)))))

@freefa cep telimi buraya acıga yazamıyorum ama siz bana özel msj atarsanız belki onu cevap yazarken site calısır .umarım iyisinizdir. yamalı ameliyat varmıs sanırım 270 ve 360 lık.. sizde bogazda yanma var mıydı acaba?ses kısıklıgı? cok cok nadir kısa kesik öksürük bu bende cok cok nadir var ..ama ilk ikisi benim yasam kalitemi bitirdi lutfen deneyimlerinizi benimle de paylasır mısınız cok tesekkur ediyorum umarım bu mesajım ssk sitesinden size ulasabilir:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
9 ay 1 hafta önce #11871 Yazan: GU TKBR1
özelden cvp yazmıssınız ama ona da cevap vermeme site izin vermedi güvenlik kod hatası verip duruyor site maalesef site çökmüş durumda
ben de bayanım neden bu kadar sorun bilemedim ama sorun değil gene de Allah c.c. razı olsun sizden.Hayırlı Ramazanlar.

bu vesile ile sunu yazayım arkadaslar reflü ameliyatı olmus arkadaslarla gorusmek istiyorum cok rica ediyorum lütfen bir ses veriniz bir selam ediniz deneyimlerinizi ameliyattan onceki durumunuz şimdiki durumunuz bu ameliyat ne kadar faydalı anlamam lazım ki karar vermeye cabalıyorum tam ulke değiştiricekken bu reflü cıktı tum işlerim kaldı:( rica ediyorum daha ne diyim Allah rızası için bu ameliyatı olmus arkadaslar bana ulassın lütfen

Çok
9 ay 3 gün önce #11876 Yazan: Efruh
Efruh tarafından Beni de bağrınıza basar mısınız? konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar merhaba.geçen hafta çocuklarımı doktora götürmüşken bende kardiyolojiye rutin kontrol için gittim.
kan verirken hemşire ile kısa bir sohbetimiz oldu.hemşireye "kahvaltıdan sonra çarpıntılarımın arttığını, kendimi kötü hissettiğimi,kaslarımın kitlendiğini hissettiğimi ve birkaç sıkıntımı daha söyledim.şuanda bile yanımda peynir zeytin,yumurta vb taşıyorum" dedim.
Bana" endokrin e görünmek istemezmisin"dedi.bende" isterim elbette işim bitsin görüneyim"dedim.kısa bi sohbet daha ettik kan alımı bitti ve ben taşikardi ilacımı içmek için yanımdaki yiyecekleri yedim ilacımı içtim ve doktorun yanına gittim.holter sonucumu göstermek için.
Endokrine gittim durumu anlattım.açlık tokluk kan istedi.bugün sonuçları aldım.
Yıllardır reflüden dolayı taşikardi yaşafığımı bu yüzden yemek yedikten sonra kötü olduğumu düşünürdüm.doğum yağtıüımdan beri.reflü,taşikardi ve bu sorunu yaşıyordum.
Doktor bana" reaktif hipoglsemi "olduğumu söyledi.
İnanılmaz üzgün ve dağınığım.yıllardır neler yaşadım ben

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Çok
8 ay 1 hafta önce #11879 Yazan: GU TKBR1
Rabbim Şafi ismiyle Şifa versin inşALLAH.

Çok
8 ay 5 gün önce #11880 Yazan: hakan
hakan tarafından Beni de bağrınıza basar mısınız? konusunda yanıtlandı
merhaba gerileme diye birşey söz konusu değil ben 10 yıldır çekiyorum ve şu son zamanlarda ilaçta işe yaramıyor sadece perhizle biraz acılarını dindirirsin başka birşey bekleme reflü normal bi hastalık değil bi yara bi ödem bi kesik değil organın bozulması sadece ve sadece 2 ihtimal var ya ilaçlarla ömür boyu yaşayacaksın ki bazen olmuyor yada ameliyat ki oda kesin çare değil ..kesin çare değil derken kesin çare aslında ama herkeste işe yaramıyor o kadar nedeni varki saymakla bitmez Allah yardım etsin bu derdi çekenlere

Çok
7 ay 2 hafta önce #11883 Yazan: Efruh
Efruh tarafından Beni de bağrınıza basar mısınız? konusunda yanıtlandı
Çok teşekkur ederim.

Malesef bi önceki gün kalp atağı geçirdim ilk defa tropinin yükseldi ve yoğun bakımda kaldım.sorunu bulmak için anjio yapılacak.taburcu olan bir teyze de yoğun bakım kapısında fenalaşınca hemen yoğun bakımda aldılar fakat doktorun tüm cabalarına ragmen vefat etti.
Gerçekten kaçamayacagız Malesef.Allah yardımcımız olsun.

bu kadar hastalıklara sebep olanları da, saglığımızı bozanları da Allah cezalandırsın.
insanlığı azaltmak için yapılmış bir savaş gibi görüyorum.
Bebekten,yaşlıya herkes hasta.insanlara hastalıkları benimsettiler.

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum