Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

NISSEN AMELIYATI SONRASI SIKAYETLER

Çok
2 hafta 5 gün önce #11708 Yazan: Huseyin Basbug
Merhaba, 21 yasindayim ve Kibristan yaziyorum. Suan nissen ameliyatimdan beri 1 yili doldurdum. Ilk baslarda cok memnund fakat yaklasik 5 aydir bana yutkunurken gucluk, sanki bogazimda bir cisim varmis hissi geri geldi. Endoskobi yaptirdim ve de ozofajit ve bogaz reflusu oldugu bunun sebebininde ameliyattan sonra duzensiz beslenme oldugunu gordum. Bu normal mi? Suan iki ay kullanacagim ppi ilaclarina basladim. Ve birde herkes ameliyat sonrasi kusamama gegirememe problemlerinden bahsetmis, ben birdefa midem bozuldugunda rahat bir sekilde kustum ameliyattan 5 ay sonra, ve de gegirme bende hic sorun olmadan devam ediyor.
Ameliyat olmama ragmen duzensiz beslenmeye dayali ozofajit ve bogaz reflusu olmasi normal mi? Cevabiniz icin tesekkurler simdiden

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 saat 20 dakika önce #11712 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SIKAYETLER konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Rahatlıkla kusabilmeniz, geğirebilmeniz ve boğaz reflüsü gibi yakınmalarınızın olması, "acaba ameliyat ile yapılan sargıda bir gevşeme mi oldu?" sorusunu akla getiriyor.
Operasyonu yapan hekimle yakınmalarınızı paylaştınız mı?
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: İrfan Yorulmazfatihogut
Geliştiren: Kunena Forum