BELİRSİZLİK STRESİ

Çok
2 ay 2 hafta önce #11771 Yazan: asuman
BELİRSİZLİK STRESİ, asuman tarafından oluşturuldu
45 YAŞINDA BİR BAYANIM.
1-OTUZLU YAŞLARIMDAN İTİBAREN 5-6 AYDA BİR YEMEK YERKEN TÜM YEMEKLER TEKRAR AĞZIMA DOLUYOR VE ÇIKARMA İHTİYACI DUYUYORDUM.ÇOK SIK OLMADIĞI İÇİN AÇLIK,KOLA V.B. SEBEPLERE BAĞLADIM.
2-2012 SENESİNDE GÖĞSÜMÜN BOYNUMA YAKIN KISMINDA MUSLUK SESİ GİBİ SESLER GELDİ AKCİĞERLERDEN KORKUP DOKTORA GİTTİM GENEL CERRAH YEMEK BORUSUNDA ASİT KAÇAĞI VAR SADECE SES GELİNCE KULLAN DEYİP METEOSPAZM VERDİ.2-3 TEKRARDAN SONRA BİR DAHA OLMADI.
3-2017 SENESİNDE BOĞAZIMDA BİR ŞİŞLİK FARKETTİM. NODÜLMÜŞ .BAŞKA HİÇ BİR ŞİKAYETİM YOKTU.TEŞHİSTEN 2 AY SONRA BOĞAZIMDA BASKI HİSSETMEYE BAŞLADIM .HER ZAMAN DEĞİL AMA ÇOĞUNLUKLA.RÖNTGEN SONRASI ENDOKRİN DOKTORU NODÜLÜN NEFES BORUMU BÜKTÜĞÜNÜ VEŞİKAYETLERİN NEDENİ OLDUĞUNU SÖYLEYİP AMELİYAT ÖNERDİ.
4-BU DURUMDAN 2 AY SONRA GECE YATARKEN AĞZIMA ACI SU DOLDU.DİLİM YARA OLDU BOĞAZ BASKIM ARTTI VE KULAK AĞRISI EKLENDİ.ENDOSKOPİ YAPTIRDIM SADECE GASTRİT VAR DENİLDİ.
5-ŞİKAYETLERİN MODÜL KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN 16 TEMMUZDA AMELİYAT OLDUM .AMA DİL YARAM,BOĞAZDA BASKI VE KULAK AĞRILARIM GEÇMEDİ .EN AZ ALTI KULAK BURUN BOĞAZA GİTTİM YAPISAL BİR BOZUKLUK YOK GÖRÜNÜYOR.EN SON BİR GENEL CERRAH ANTEPSİN VERDİ ŞİKAYETLERİM 10 GÜN KAYBOLDU SONRA GERİ GELDİ.NE YAPMALIYIM ?BOŞ YERE Mİ AMELİYAT OLDUM DÜŞÜNCESİ BENİ ÇOK YORUYOR ARTI BASKI VE KULAK AĞRILARIM ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 3 hafta önce #11779 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından BELİRSİZLİK STRESİ konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Ben yemek borunuzdan emin olmak için öncelikle "özofagus pasaj grafisi" çektirirdim. Yemek borusu üst kısmında "Zenker divertülü" diye tabi edilen bir oluşum da anlattıklarınıza benzer bulgular verebilir.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: İrfan Yorulmazfatihogut
Geliştiren: Kunena Forum