Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

EGE .Empedans SONUCU

Çok
6 yıl 2 ay önce #9832 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından EGE .Empedans SONUCU konusunda yanıtlandı

çiçek Yazan:: serhat hoca gıtlak reflün. yok dedi...kbb ciler hepsi reflü..diyor ...

Peki KBB'ciler çözüm için ne öneriyor?

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 2 ay önce #9838 Yazan: ahmet
ahmet tarafından EGE .Empedans SONUCU konusunda yanıtlandı
lansorprol.. kullan 1 ay .sonra gel dediler. ben bu tip ilaçları 2 senedir içiyorum 1 gram iyileş yok dedim
elimizden gel bu diyorlar. gıtlaga reflü kaçsa ilaç lar düzelmesi lazım deyil hocam . gıtlak reflüsünü gastrocular bilemez diyorlar..serhat hocaya dedim bunu kbb cilere bak sen dedi inpedansda reflü çıkmadı 18 saat takılı kaldı ....rukiye hocada baktı reflü yok unut diyor. kbb ciler reflü diyor.durum bu hocam hepsinin size selamı var. çok kanallı inpedans bu boğaz reflüsünü tanısında en iyi yöntem deyilmi promaximale kaçak olsa göstermezmi...ayın 8 zinde sayın fatih hocam bakacak izmirde gel dedi. 18 saat takıldı inpedans .18 saat de çıkmayan reflü sonra çıkarmı .

Çok
6 yıl 2 hafta önce #9859 Yazan: ahmet
ahmet tarafından EGE .Empedans SONUCU konusunda yanıtlandı
enpedans metrinin boğaz reflüsünü acaba teşşiz edemiyormu
birde intermetan yani birgün olur mesala birgün olmayan reflü varmış bu boğaz reflüsünde. bana 2 sefer ph metri 1.seferde enpedans yapıldı 3 tektikin 1 rinde . ph metride prmaximal ve distalde patolojik reflü çıktı .siğarayıda bıraktım ama gıtlakda sürekli 24 saat ağrı var nefes darlıda yapıyor kafayı yiyecem neden iyileşemiyorum
bu boğaz reflüsümü ne halt anlamış deyilim hiç bir doktorda ne ilaç veriyor ne birşey geçmiyor psikolojim berbat oldu yatalak hasta oldum 4 senedir böyleyim .gıtlak 24 saat kızarık ödemli ağrılı 24saat.abartmıyorum offff offffffff

Sorumlular: İrfan Yorulmazfatihogut
Geliştiren: Kunena Forum