h.pylori

Çok
15 yıl 1 ay önce #7020 Yazan: gülşah
h.pylori, gülşah tarafından oluşturuldu
merhabalar teşekkürler öncelikle böyle bir hizmet sunduğunuz için bizlere.Benim oğlum şu an 31 aylık doğduğundan beri sağlık problemleri yaşıyoruz yoğun bakımda açtık gözümüzü derken reflü tedavimiz başladı ph taraması yapıldı burundan mideye kablo sarkıttılar 24 saat izlendi derken reflümüz şiddetli çıktı ve tedaviye başladık ancak ben doğduğu günden beri olan uykusuzluk şikayetimi geçiremedim çünkü oğlumda geceleri şiddetli karın ağrısı oluyordu taaki 2,5 yaşını doldurduk oğlum artık kendi derdini anlatmaya başladı karnının çok ağrıdığını söyledi doktorumuzu açıkladık endoskopi yapıldı biopsi sonucu h.pylori mikrobuna bağlı gastrit çıktı hijyene çok önem veriyoruz bizde şikayet yok mideyle ilgili ama sinside yaşayabileceğini söyledi doktorumuz anne babası olarak bizde tahlil yaptırdık 15 gün 2 antibiotik bir mide ilacı kullandık 15 gün ara verdik şikayetlerimiz geçmedi üfleme testi yaptırdık devam ediyor mikrop şu an yine başladık tedaviye kusura bakmayın uzattım sorum neden bu mikrop antibiotiklerle hemen geçiremedik ve daha çok küçük oğlumuz ne yapmamız gerek anne baba olarak bu tedavide sonuç göstermezse sizce durum ne olur teşekkürler saygılar....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sorumlular: hyukselefe
Geliştiren: Kunena forum