Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

Anal fissür ameliyatı olan var mı?

Çok
8 yıl 9 ay önce #8341 Yazan: muyak
muyak tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
Arkadaşım geçen yıl bu zamanlar anal fissür ve hemoroidden ameliyat oldum.aynı gün taburcu oldum.10 gün boyunca antibiyotik krem kullandım.günde üç,dört kez sıcak suya oturuyordum.Hehangi bir acı hissetmedim.benim kabızlık sorunu var.dikkat etmeme rağmen ara sıra olabiliyorum.son bir aydır ara ara kaşıntı gibi bişey oluyo.tabii ilk zamanlarda istem dışı gaz kaçıyordu.Şunu anladım okadar yıl boşuna acı çekmişim.Allaha şükür ağrılı güneler sona erdi.drkoray beyin ifade ettiği gibi en önemli kural kabız olmamak.Herkese acil şifalar
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sevgi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
8 yıl 5 ay önce #8709 Yazan: y
y tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
Merhabalar

Ben kendi kafamdan zeytinyağı denemiştim faydası olmamıştı ,birde sizin tarifinizi deneyeyim bendeki kronik dış hemeroidde var.Şifa ALLAH tan

Çok
8 yıl 5 ay önce #8710 Yazan: y
y tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
Birde şu 1 ay bekleme olmadan kullansak

Çok
7 yıl 7 ay önce #9157 Yazan: Bahadır UÇAR
Bahadır UÇAR tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
bahadirucar.blogspot.com/ da ulaşabileceğiniz ayrıntılı bilgi var burada okuyup daha ayrıntılı anlaşılabilir bir bilgiye ulaşabilirsiniz geçmiş olsun tekrardan..

Çok
7 yıl 7 ay önce #9169 Yazan: Bahadır UÇAR
Bahadır UÇAR tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
ayrıntılı bilgiye bahadirucar.blogspot.com/2010/11/anal-fi...ama-anal-catlak.html adresinden ulaşabilirsiniz. Kolay anlaşılır şekilde yazdım şimdiden geçmiş olsun...

Çok
7 yıl 2 ay önce #9339 Yazan: sevgi
sevgi tarafından Anal fissür ameliyatı olan var mı? konusunda yanıtlandı
mrb catlak ameliyatı olan var mı bende kronıkleşmiş gecer mi yoksa illa ameliyat şart mı ameliyattan sonra gaz ve altna kacırma oluyormus dogru mu..acı var mı ameliyattan sonra ve sgara içiyorum gunde 2 pakete yakın narkozda zarar olur mu sgaradan dolayı..teskler

Geliştiren: Kunena Forum