İshal-Geğirti-Karın ağrısı

Çok
14 yıl 8 ay önce - 14 yıl 8 ay önce #7965 Yazan: Kürşat Ufuk COŞKUN
Kürşat Ufuk COŞKUN tarafından Cvp:İshal-Geğirti-Karın ağrısı konusunda yanıtlandı
Koray bey peki çok kötü birşey olabilir mi?Neredeyse 2 sene olacak bu kadar sürede çok kötü birşey olsa değişik belirtileri olur muydu? Mide kanserinde B12 vitamini eksikliği görülür mü?Yani midesi alınmamış birinde bu durum görülür mü? Bana doktor görülmez dedi biraz rahatladım ama yinede biraz düşünüyorum yani olabilir mi acaba diye.Anemi yok dediğim gibi.Hastalık ilk çıkıncaHemoglobin 17 iken şimdi 17,7 civarında.Sedimentasyon ise 2mm.Doktor bana kötü birşey olsa anemi ve yüksek sedimentasyon çıkar dedi.Tek sorunum halsizlik ve hafif mide ağrısı ve biraz da takılma hissi.göğsümün arkasında da yanma hissi ve sık geğirti oluyordu fakat antiasit alıyorum 1 haftadır falan acaba o mu etkilediyse geğirtimde azalma oldu takılma hisside hafif azaldı gibi ama hala var yani,gaz da çok oluyor ve hafif ishalim var tam ishal değil ama yani..
CRP: <0,1
RF: <20
ASO: 100

İyi günler dilerim sağlıcakla kalın.
Son düzenleme: 14 yıl 8 ay önce Düzenleyen:Kürşat Ufuk COŞKUN

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
14 yıl 7 ay önce #7981 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Cvp:İshal-Geğirti-Karın ağrısı konusunda yanıtlandı
ufuk179 yazan:

Koray bey peki çok kötü birşey olabilir mi?

Küçük bir olasılık.

Anemi yok dediğim gibi.

Bu iyi bir şey.

Hastalık ilk çıkıncaHemoglobin 17 iken şimdi 17,7 civarında.Sedimentasyon ise 2mm.Doktor bana kötü birşey olsa anemi ve yüksek sedimentasyon çıkar dedi.

Prensip olarak doğru.

Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
13 yıl 1 ay önce #9252 Yazan: tarık maydos
tarık maydos tarafından mide sorunları konusunda yanıtlandı
merhaba.bendede mide ile ilgili şikayetler var.lütfen senin gittiğin o özel doktorun adres veya telefonunu bana bildirirmisin.şimdiden teşekkürler.mail adresim:tarikasuman@hotmail.com

Geliştiren: Kunena forum