Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

dışkı öncesi sıvı ve dışkı donrası kan

Çok
6 yıl 5 ay önce #9547 Yazan: mustafa
hocam benim sorunum dışkı öncesi bir sıvı ve dışkıdan sonra kan. bir kaç gündür baya yoğunlaştı günde 2 hatta 3 defa tuvalete gimek zorunda kalıyorum, ishal sonrası açığa çıktı ve yaklaşık bir aydır var.ne yapmam ve hangi doktora görünmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 5 ay önce #9548 Yazan: Koray Tuncer

mkö Yazan:: ne yapmam ve hangi doktora görünmem gerekiyor.

Bir gastroenteroloji uzmanından yardım alabilirsiniz. Dışkı, bazı kan tetkikleri ve kolonoskopi yapılması gerekebilir kanısındayım.

Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mustafa

Çok
6 yıl 5 ay önce #9549 Yazan: mustafa
teşekkür ederim hocam. genelde içimize yerleşmiş bi şey var bu tip rahatsızlıklarda doktora gitmeye çekiniyoruz, bulunduğum ilde gastroenteroloji yok genel ceraahiye muayene için randevu aldım.

Çok
6 yıl 5 ay önce #9566 Yazan: Koray Tuncer

mkö Yazan:: bulunduğum ilde gastroenteroloji yok genel ceraahiye muayene için randevu aldım.

Gelişmeleri bildirirseniz sevinirim.

Maşallah fabrika gibi gastroenterolog yetiştiriyoruz. Siz hangi ilde yaşıyorsunuz? Nelki bir hekim önerimiz olabilir.

Geçmiş olsun.

Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mustafa

Çok
6 yıl 5 ay önce #9575 Yazan: mustafa
hocam kolonoskobi yapıldı kanın sebebi hemeroidmiş. amcak beni asıl madur eden sıvıya bir açıklama getiremediler şırnak cizrede görev yapıyordum bu hafta trabzona tayinim oldu. bu hastalık için trabzon yada izmirde muayene olmaya çalışacağım trabzonda bir doktor önerebilirseniz müteşekkir olacağım hocam yardımlarnız için ayrıca teşekkür ederim.

Çok
6 yıl 5 ay önce #9577 Yazan: Koray Tuncer

mkö Yazan:: hocam kolonoskobi yapıldı kanın sebebi hemeroidmiş.

Sorunun sebebinin anlaşılmasına sevindim.

şırnak cizrede görev yapıyordum

Haklısınız Şırnak'ta Gastroenteroloji Derneğine kayıtlı bir üyemiz görünmüyor.

bu hafta trabzona tayinim oldu. trabzonda bir doktor önerebilirseniz müteşekkir olacağım.

www.tgd.org.tr/index.php/dernekhakkinda/uye-listesi sayfasındaki arama kutusuna Trabzon yazdığınızda 5 adet üyemizin ismi çıkıyor. Bunlardan uygun gördüğünüze ulaşmayı deneyebilirsiniz. Fakat Trabzon'da nerede çalıştıklarını bilmiyorum. Belki dernek sekreterliğimizle yazışarak veya konuşarak bilgi alabilirsiniz.

Geçmiş olsun.

www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Geliştiren: Kunena Forum