Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

reflu-endeskopi

Çok
1 yıl 1 ay önce - 1 yıl 1 ay önce #11379 Yazan: Efruh
Efruh tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Zeynepcim kanser değilsin.mide asidi mideye zarar veremz fakat asidi boğaza kadar yakar.mide kapakçığında da gevşeklik olunca yediklerinde gelir ağzına mide sıvısı da.

Sen şu anda kabullenememe aşamasındasın.zamanla alışacaksın.panik atağı ben panik atak hastasıyım dersen panik atağı atlatırsın.

Kabullenememekten ve mükemmelliyetçilikten kaynaklanıyor.

Ayrıca ekmeği kes.hazır gıdaları kes.abur cubur u kes.hamurlu gıdaları kes.asitli şeyler yeme içme.mide koruyucunu düzenli kullan.vücudundaki eksik vitaminleri düzelt.iki ay da düzeliceksin.

Kanser değilsin.kanser önemli bir hastalık değil.nalesef gözümüzde büyüttüler.tamam mı zeynepcim.vücudumuzda kanserli hücreler zaten var.bağışıklığımız onları yiyor.ciddiyim bak.

Sen kanser olmak istemiyorsan cips kola abur cubur hazır gıdalar hamurlu gıdiar çıkart hayatından.bağışıklığını güçlendir.bağırsaklarına iyi bak.bana dua ediceksin.

Hele sen ekmeği kes halsizliğin bıçak gibi kesilecek.mideyi bulandırana kadar tam doldurma.kansızlık,panik atak, boyun düzleşmesi mide bulantısı yapar.reflü zaten bulantı yapar.

kan değerlerin normal ise niye kanser olasın

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....
Son Düzenleme: 1 yıl 1 ay önce Düzenleyen:Efruh
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Koray Tuncer

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 1 ay önce #11380 Yazan: zeynep
zeynep tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Efruh dediklerini biliyorum 1 yıldır kola çekirdek cips asitli çay kahve çok çok mecbur kalmadım müddetçe bunları bille kullanmıyor mümkün oldugunca şekerli gıdalar portakal domates olabildiğince kullanmıyor portakal 1 senedr hiç Yemen'de soğan v.b şeylerde hata yol kat edmiyrm maalesef ekmeği bir ara kestm çok kötü kilo veren çok kötü oldm ondan baştan yedm zayiflayinca kan değerleri düştü ondan yememi düzeltme baştan yemeye başladım

Çok
1 yıl 1 ay önce #11381 Yazan: zeynep
zeynep tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Kan değerlerin normalse derken kan değerlerinde kansızlık çıktı maalesef

Çok
1 yıl 1 ay önce #11383 Yazan: freefa
freefa tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Kansızlık herkeste olabilecek bişey Zeynep. Merak etme. Onu ilaçla düzeltebilirsin. Benim endoskopi sonucum da senin gibiydi. Aös gevsekligi ve antral gastrit. Ben de mide fıtığı da vardı. Ama çok şükür kanser değilim. Ve sen de değilsin. İlaçların iyi gelmemesi de senin bunu kafaya takmanla alakali bence. Asitli şeyler, çikolata , kahve , nohut ve kuru fasulye asidi artıran şeyler. Uzak durmaya çalış. İlaçlarını da düzenli kullanıldığında daha iyi olursun. Merak etme sen.

Çok
1 yıl 1 ay önce #11384 Yazan: freefa
freefa tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Yeterki sen kötü düşünceleri at kafandan. Kanseri unut bı kere. İlaçlarını kullan ve son olarak psikiyatriye git. Bak herşey nasıl düzene girecek . Herşey kafada bitio.inan öyle.

Çok
1 yıl 1 ay önce #11387 Yazan: Efruh
Efruh tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
ekmek ile kan değerlerin ilişkili değil ki.hatta alakası yok

Kilo vermek istemiyırsan üç öğün ye ama ekmek ile kilomu dengeliyorum diye uğraşma.o zaman sen yemekten çok ekmek yiyorsun.yine dediğime geliyorsun.

Kan değerlerin derken kansere dair bulgular varmı?Frefa arkadaşımız doğruyu söylüyor.yediklerine dikkat et aburcubur, mayalı hamur vb ise tamamen kes.
llaki kansızılık yaşıyoruz.Demir hapı kullanabilirsin.biz bayanlarda.kansızlık fazla görülür.mide sorunu da olunca da gayet normal.takviye al ama kendinden vazgeçme kendine eziyet edersin.bol su iç birde.

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum