Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

reflu-endeskopi

Çok
1 yıl 2 hafta önce #11415 Yazan: Efruh
Efruh tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Malesef hala yoğun bir şekilde dökülüyor.bu döklmeyle nasıl kel kalmadım bilmiyorum.ne yapacağımı şaşırdım.

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 1 gün önce #11435 Yazan: zeynep
zeynep tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar ve hocam bişey sormak istiyorum bugün bu konu kafama takıldı mesela Brett özafagus ta gelosmise endoskopide görülme me olasılığı varmı benm düşüncem Breet türünden bir yara gelişmise mutlaka görülür sizce

Çok
1 yıl 1 gün önce #11436 Yazan: zeynep
Arkadaşlar birde bişey daha diycem benm ağrım neden sadece köprücük kemiğinin altnda oluyor yani yanmami yemk borumnda başka bir yerde ağrı veya yanma histmiyorm midemde midemde ara sıra bulantı hissi oluyor onun haricinde yanma ağrı yok mide kapakciginin bulunduğu kısımda da yanma ağrı yok ama boğaz ve yemek borusu birleşmede yanikoprucuk kemiğinin altnda keskin bir ağrı ve yanma var bir de balgam hissi buna anlam veremiyorum mesela elimle o yana yere dokunduğunda sanki tahriş olmuş yara olmuş gibi bişey hisediyorum morelin çok bozuk gerçekten agzma artık yemek su falanda gelmiyor bu yanma halszlik ne bilmiyorum dogalmi bu 18 gundr düzenli sabah akşam pulcet ve molitium alıyorum ve arkadaşlar endoskopi fotolarni var anlayan birileri varmı ve ne sekilde size atabilorm

Çok
1 yıl 1 gün önce #11437 Yazan: freefa
freefa tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Zeynepcim Barrett dediğin şey endoskopide belli olur. Merak etme. Olsaydı öyle bişey çıkardı. Ağrı olayına bişey diyemicem ama belki sende öyle bı sorun yapıyordur. Ya da o ağrının refluden kaynaklandığına eminmisin. Bunu da sorgulayabilirsin belki. Koray hoca daha net bişey söyler belki. Endoskopi sonucundan anlarım zeynep

Çok
1 yıl 1 gün önce #11438 Yazan: freefa
freefa tarafından reflu-endeskopi konusunda yanıtlandı
Yani en azından yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi oldum

Çok
1 yıl 10 saat önce #11440 Yazan: zeynep
Peki size nasl endoskopim fotolarni atabilirim bilmiyorum gercekten freffa yemek birim o bahsettiğim nokta çok kötü şekilde yanıyor benmde bunun ne olduğunu anlamdm endoskopi oldum parça bille alınmadı özel hastanede oldm birde yemek yemek istemiyorm soğudum rtik ya a hayallerm var hiç birini yapamıyorlar yıkıldım sürekli kötü bişey var doktorlar görmüyor diye düşünüyorum sasrdm 2 yıldır napacagmi 15 gundr düzenilac ilaa

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum