NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR

Çok
7 ay 2 gün önce #11620 Yazan: mesut
mesut tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
yani hoca iyi daraltmış kapağı çünkü su bile takılıyor. buna rağmen nasıl sanki bir asid kaçışı varmışçasına reflü şikayetlerim hala devam ediyor anlamış değilim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 ay 1 gün önce #11621 Yazan: freefa
freefa tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
Seni çok iyi anlıyorum mesut. Sırt ağrıların büyük ihtimal ameliyat kaynaklı. Ben de çok çekmiştim. Midenden aslında asit yükselmiyor. O takılmalarin var ya. Yediklerin mideye hemen inemedigi için hani onlar boğazına geliyorsa arada, onu reflü gibi zannedebilirsin. Reflün geçti merak etme. Kolay bir ameliyat değil bu. Ama bana inan 6 ay sürede kendini tiparlicaksin. Sana söyleyeceğim tek şey kafana takma. Dinleme kendini.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mesut

Çok
6 ay 4 hafta önce #11622 Yazan: mesut
ACABA YAŞADIĞIM GÖĞÜS AĞRISI TAKILMALARA BAĞLI OLUŞAN BİR AĞRI MI FREEFA NE DERSİN?

Çok
6 ay 4 hafta önce #11623 Yazan: freefa
freefa tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
Ben öyle düşünüyorum. Dedim ya. Biraz sabretmen gerekecek. Zamanla düzeleceksin. 6 ay en az sabret. Ama düşünüp durma derim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mesut

Çok
6 ay 4 hafta önce #11624 Yazan: mesut
freefa bugün yine tam yemek borusu ucu mide çıkışı yeri aynen ameliyattan önceki gibi yanıyor. hemde nasıl. göğüs ortası ağrım, sırtıma vuran ağrı ve ağzıma ekşimsi su gelmeside net bir şekilde var. ilaç içmemek için zor tutuyorum kendimi. bugün 18. gün geride kaldı.ameliyat öncesi şikayetlerime göre zerre azalma yok diyebilirim. yakınmalarım en az o kadar şiddetli. ama daraltma kesınlıkle yapılmış çünkü yemekleri geçtim su bile takılıyor içerken. buna rağmen hala nasıl bu kadar ameliyat öncesi gibi reflü şikayetlerim var anlayamıyorum. sen ne dersin freefa?

Çok
6 ay 4 hafta önce #11625 Yazan: mesut
üstelik aynen eskisi gibi çikolata ve çayda artıyor yanma göğüs ve sırt ağrısı.
herşey aynı :) bana tek karı gaz ve takılma :)

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum