Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR

Çok
5 ay 23 saat önce #11626 Yazan: mesut
mesut tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
acaba birkaç ay bekleyince nasıl düzeliyor merak ediyorum freefa?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 ay 17 saat önce #11627 Yazan: mesut
sargı gevşek asit o yüzden kaçıyor bu şikayetler oluyor desek bu seferde içilen suyun takılmaması gerekırdı sargı gevşek olsaydı diye düşünüyorum? sen ne dersin freefa?

Çok
5 ay 3 saat önce #11628 Yazan: freefa
freefa tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
Ya aslında zamanla geçeceğine inanıyorum. Ben de çok sorun yaşamıştım. Ben de senin gibi bu ameliyatı boşa oldum dedim. Doktor doktor gezdim. Endoskopi oldum tekrar. Başka doktorlara. Beyaz sıvıyla yapılan bir röntgen vardı. Unuttum adını. Ondan yapıldı. Hiçbir şey çıkmadı. Reflüm çıkmadı. Ama sikayetlerim geçmiyordu sanki. Bir ara antidepresan kullandım. Zamanla gerçekten düzene girdim. olmazsa doktoruna tekrar görünürsün. O takılmalarin sargının sıkı olduğundan kaynakli.

Çok
5 ay 2 saat önce #11629 Yazan: mesut
bilmiyorum freefa bugün 19.gün bildiğin yere doğru eğilince namazda secdeye gidince artıyor boğazıma doğru kaçış ve yemek borusu alt ucundaki yanma. biliyorum sargı sıkı su bile takııyor çünkü. ama madem sargı sıkı bu geri kaçış,yanma,sırt ağrısı,göğüs ağrısı nedir? sürekli ağzıma asidik su gibi bişey geliyor ağzım sulanıyor ve yutuyorum bunu sık sık. yani bildiğin şuanki halimle ameliyat ömcesi halim arasında hiç değişim yok. azcık bile iyileşme yok. nasıl iş anlamadım.

Çok
4 ay 3 hafta önce #11630 Yazan: kerem
kerem tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
internette ünlü bir genel cerrahi var.videoları youtube de var.o aynen şöyle demişti.reflü ameliyatından sonra baş aşağı dursanız bile asit gelmesi olmaz.

Çok
4 ay 3 hafta önce #11631 Yazan: kerem
kerem tarafından NISSEN AMELIYATI SONRASI SORUNLAR konusunda yanıtlandı
mesut arkadaşım.bence senin psikolojik destek alman gerekiyor.yakınmaların belki bu yüzden.

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum