Geçmeyen reflü

Çok
4 yıl 11 ay önce #11874 Yazan: Oguzhan
Oguzhan tarafından Geçmeyen reflü konusunda yanıtlandı
Ne olacak boyle ilac ilac ilac hep ilacmi icecez nasil olacak ilacin etkisi tam etki etmiyor bu hastalik kronik hastliklarin cogundan acik ara kotu :(

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 11 ay önce #11875 Yazan: Oguzhan
Oguzhan tarafından Geçmeyen reflü konusunda yanıtlandı
Ayrica ben 2 ayda bir antibiyotik tedavisi aliyorum bogazim enfeksiyon kapiyor benim sıkıntımın %80i bogazimda sizinde bogaza cok vuruyormu

Çok
4 yıl 10 ay önce #11877 Yazan: GU TKBR1
GU TKBR1 tarafından Geçmeyen reflü konusunda yanıtlandı
enfeksiyon olmasın o( yani mukoza kırmızıdır ama - dr gorur ve antibiotik yazar..) .bogaz reflüsü faranjit yapar ben son 2.5-3 yıldır fazla faranjit olmaya baslamıstım resmen konusamıyordum da .yaklasık 1 hafta surdugu de oluyordu.kulaklarımda gece uykudan uyandıracak kulak kasıntısı oluyordu.bogazımda bir cesit kasıntı oluyordu ( bu yıllardır vardı.) ben bogaz kasıntısını kulak kasıntısını hep alerjik diye dusundum ki bunyem aslında alerjik.yani bogaz reflusu diye bir şeyden benim haberim yoktu hiç. ben reflü ismi ile agzıma acı su gelince tanıstım maalesef. ben şu an pantpas ve axid kullanıyorum ve cok cok az bi düzelme var sanki birden agza tükrük dolması vardı bu çok sıktı bunda bariz azalma oldu... bir de gece resmen uc yastıkla yatardım onu da asagı cekebildim soluma yatarak uyuyorum.kusma ile basıma gelen bu durum sanırım kapakcıktaki travma da ilaçlarla cok cok az bile olsa bi düzelme oldu. umarım hayal görmüyorumdur.:) tabii... sana bir teknik adı yazıyorum: arms anti-reflux.
bu japonyada bulunmus bir teknik.tc de var.ingilizcem yeterli değil tekniği uygulayanlar japonların hintlilerin videoları var youtube da.

Çok
4 yıl 10 ay önce #11878 Yazan: GU TKBR1
GU TKBR1 tarafından Geçmeyen reflü konusunda yanıtlandı
Sizde safra reflüsü cıktı mı endoskopi de? bende cıkmadı.impedans test asit hava safra bunları olcecek.ve cok endişeliyim.sıfır ilaçla nasıl test olucam gunlerce ılacsız nasıl durucam bilemiyorum:( stres oldum...bu testi yaptırıp sonuca gore bir karar vermem gerekecek. arms ı arastırıyorum tc de var yapan hoca var.sana özelden yazayım.

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum