Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları

Çok
6 yıl 6 ay önce #9675 Yazan: MEHMET
MEHMET tarafından Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
il olarak nerdesiniz??
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce #9676 Yazan: MEHMET
MEHMET tarafından Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
Yunus bey doktorunuzu mutlaka iyi seçiniz ve ameliyat sonrasında yaşayacağınız sıkıntılara da hazır olun ameliyat olunca herşey bitmiyor..
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce #9680 Yazan: yunus
yunus tarafından Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
benimde korkum o zaten ama işte iyi bir doktor bulabilsem belki biraz rahatlarım
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce #9681 Yazan: gökhan
gökhan tarafından Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
merhaba sevgili dostlar

3 gün önce ameliyat oldum. Mide fıtıgım tam sarılmadı, fıtıgım çok büyükmüş ve manometri degerlerime göre özofagusumun basıncı çok düşükmüş.

Şu an için ameliyat ağrılarıyla ugrasıyorum genel olarak. göbek hizamda 6 mini kesi mevcut. yediklerim ve ictiklerim her ne kadar sıvı olsalarda gecişte ödemden dolayı ağrı yapıyorlar.

kısacası durumum konusunda bende beklemedeyim, buradan gelişmeleri yazıp yardımcı olmak isterim. iyi günler.
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce #9683 Yazan: MEHMET
Aynı ameliyatı bende geçirdim.Bugün 36. günüm çok şey atlattım bugünlerde fena değilim.Ama ameliyattan sonra bir çok şeyle karşılaştım.Umrım senin ameliyat sürecin benimkinden daha hafif olur.
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce #9684 Yazan: gökhan
gökhan tarafından Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
ne gibi şeyler atlattınız? mesela ben dün boğuluyodum kendimi kaybetmişim açlıktan.
Konu kilitlendi.
Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum