ameliyat olduguma pişmanım

Çok
1 yıl 9 ay önce #11195 Yazan: emre
emre tarafından ameliyat olduguma pişmanım konusunda yanıtlandı
ameliyattan öncede aşırı yutma güçlüğüm vardı sürekli her an kusucak gibi geziyordum endoskopi yaptırdım fıtık olduğunu söylediler yemek borumda barret denen hücreler olduğunu hatırlıyorum ve ameliyat dendi bende hiçbir sıkıntım kalmayacağını düşünerek kabul ettim .Ameliyat sonrası yaşayacağım şeylerden hiç bahsedilmedi .Acile gelen ağır kanamalı hasta gibi ameliyat ettiler selam olsun o cerraha :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 9 ay önce #11196 Yazan: freefa
freefa tarafından ameliyat olduguma pişmanım konusunda yanıtlandı
Barret denilen hücrelere rastlandıysa sanırım ilerlemis senin emre. Stretta yöntemi ameliyat kadar başarılı degil ve daha maliyetli diye biliyorum. Ameliyattan ònce gaz problemi yaşadıysan ameliyat sonrası da bunu yaşayacagıni bilmen gerekirdi elbette. Yutma probleminin de olacagini bilmen gerekirdi. Bana bunlar söylendi. Ama dedigim gibi psikiyatriye gitmeni öneririm. Fark olacağina inaniyorum. Nerede kime oldun ameliyatını ?

Çok
1 yıl 9 ay önce #11197 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından ameliyat olduguma pişmanım konusunda yanıtlandı

emre Yazan:: ameliyattan öncede aşırı yutma güçlüğüm vardı sürekli her an kusucak gibi geziyordum

Bunlar reflünün klasik yakınmaları değil. Yanma, ekşime, ağıza, boğaza acı ekşi su gelmesi gibi yakınmalar yok muydu?

endoskopi yaptırdım fıtık olduğunu söylediler

Belirgin büyük fıtıklarda Stretta yapılması pek mümkün olmaz.

Ameliyat sonrası yaşayacağım şeylerden hiç bahsedilmedi.

Mutlaka yaşanacak diye bir kural olmamakla birlikte, genelde 2 aydan sonra hafifleyen yutma güçlüğü ve gaz, şişkinlik sorunları ameliyattan sonra sık görülüyor.

Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
1 yıl 9 ay önce #11198 Yazan: emre
Ameliyatı eskişehirde oldum.Ağza acı su gelme olayı vardı aynı zamanda boğazımda hep bişey var gibi hissettiren bişey vardı bu sürekli öğürmeme ve kusmaya çalışmama sebep oluyordu.Haklısın freefa galiba bi psikiyatriye gitme zamanım geldi.

Çok
1 yıl 9 ay önce #11199 Yazan: freefa
freefa tarafından ameliyat olduguma pişmanım konusunda yanıtlandı
umarım gecer emre. ben de ameliyat sonrası bazı sıkıntılar çektim. ama şükür iyiyim artık. psikiyatriye gittim çogu düzene girdi. kafada bitiyor bazı şeyler galiba.

Çok
1 yıl 9 ay önce #11200 Yazan: emre
Böyle bir site kurduğunuz için teşekkürler koray hocam.Geri dönüt sağlayıp vaktinizi verdiğiniz için sağolun.

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum