Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

Nissen ameliyati sonrasi sikayetler

Çok
1 yıl 4 ay önce #11259 Yazan: Huseyin Basbug
Huseyin Basbug tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Tesekkurler cevabiniz icin. Yani bu hamburger yuzunden tahrismi oldu orasi sizce? Ameliyata yada icerideki dikislere zarar gelme sansi varmi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 4 ay önce #11260 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı

Huseyin Basbug Yazan:: Poi ilacim 5 gun sonra bitiyor bitirene kadar icmek istiyorum.. voltareninde 1 haftasi var. ama mide kaslarindan olabilir diye dusunuyorum cunku sabah kalktigimda mide kaslarimin tutulmus oldugunu hissediyorum agriyir yani.

Voltaren'in mideye zarar verme olasılığı nedeniyle Voltaren aldığınız sürece PPİ almanızı öneririm. İki gün çok sorun olmaz ama, olur da Voltaren'e devam etmek zorunda kalırsanız, midenizi korumak için bu süre zarfında PPİ ilaca devam etmenizi öneririm.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
1 yıl 4 ay önce #11261 Yazan: Koray Tuncer
Koray Tuncer tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı

Huseyin Basbug Yazan:: Tesekkurler cevabiniz icin. Yani bu hamburger yuzunden tahrismi oldu orasi sizce? Ameliyata yada icerideki dikislere zarar gelme sansi varmi?

Sorun hamburgerde değil, katı gıdada. Dikişlere zarar vermemiştir de, yemek borusu mide geçişinde bir tahriş oluşmuş olabilir. Geçmemesi için bir sebep yok. Beslenmeye dikkat ederseniz kısa sürede geçeceğini tahmin ediyorum.
Geçmiş olsun.

DİKKAT: Mesajlarınızda IRC modu (nbr, mrb, ii gibi) kullanmayınız.
Cümlelere büyük harfle başlayınız, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.memorial.com.tr
www.drkoray.com

Çok
1 yıl 4 ay önce #11262 Yazan: Efruh
Efruh tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Merhaba hüseyin başbuğ.üniversitede mi oldun?ameliyat öncesi ilaç fayda ediyor muydu?ameliyat sonrası boğaz ağrısı ve yanma mı var?

Frefacım nasılsın?

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Çok
1 yıl 4 ay önce #11263 Yazan: Efruh
Efruh tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
İki yıl kıbrısta kaldım :)

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Çok
1 yıl 4 ay önce #11264 Yazan: Huseyin Basbug
Huseyin Basbug tarafından Nissen ameliyati sonrasi sikayetler konusunda yanıtlandı
Hayir devlette oldum.. ameliyat oncesi ppi ilaclar sayesinde hicbir sikayetim yoktu. Ameliyat sonrasi bogaz agrisi yok ama yurkunma zorkugu var midemdede yanma var. voltareni bitirmeme ragmen devam etti bu sorunlarim. Doktorum antepsin verdi bogazdaki tahris ve midede olasi bir ulser yada tahris olduysa diye ilk gun bugun bogazm daha iyi gibi sanki. Midemdede cok yanma yok. Ne olabilir sizce? Birde icki icebilormiyim? Bugun 1 ay 1 hafta oldu ameliyattan bu yana

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum