Özel Mesajlaşma Alanı Açıldı (24 Tem 2009)

Özel mesajlaşma uygulaması devreye girmiştir.

Nissen ameliyati sonrasi sikayetler

Çok
4 ay 3 hafta önce #11398 Yazan: Efruh
Efruh konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
Bana mı sordun bilmiyorum fakat bende cevap vereyim.

Toplamda beş buçuk yıldır reflü gastirti im var.Tam 1 yıl 6 ay oldu boğaz reflüsü oldum. ilaç kullanıyorum.

İlk reflü olduğum zamanlar aklım çok karışıktı.ameliyat olur muyum diye düşünmedim değil fakat ilaçtan fayda görüyorken ameliyat olmak çok sıcak gelmedi.

Birde yalan söyleyemem ameliyatı kaldırabileceğimi sanmıyorum.ameliyat sonrasını da atlatabilirmiyim bilniuorum.bünyem zayıf.doğum yaptığımdan beri sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum.

Ölümü göze alacak kadar zorlarsa olurum ama iki küçük çocuğum var.zaten taşikardim de var. Biri iyi olsa biri zorlar.zamana ve oluruna bıraktım.
Mide ilacını 20 mg düşürdüğümde çarpıntım artıyordu.şimdi ilaç kullanıyorum bakalım nasıl bırakıcam.

Ayrıca ilaçların yan etkilerinden de korkmuyor değilim.şimdi ilaçla götürüyorum ilerisini düşünemiyorum.çok üzgünüm.

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 3 hafta önce #11401 Yazan: freefa
freefa konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
Mesut Bana kalırsa idare edebildiğin yere kadar idare et. 2 ay kullanıp 2 ay hiç kullanmadan idare edebilmek inan bicok kişiye göre büyük şans. Ameliyattan korkma. Şişkinlik olabilir evet. Bı sure. Bir de kusma olayı yok maalesef. Onun dışında çok şükür ben sorun yaşamadım. Bı sure de yutma güçlüğü çekiyorsun ama iyice cignedikten sonra zamanla onu da asiyosun. Ama bana kalırsa çok da ameliyat aciliyetin yok gibi sanki.

Çok
4 ay 2 hafta önce #11410 Yazan: Efruh
Efruh konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
Ben senin gibi iki üç ay dayansam ameliyat olmayı düşünmem.

Eğer sürekli ağzıma sıvı ve yiyecek gelirse uykumda ağzıma dolup defalarca hayatımı tehdit ederse düşünürüm. Çünkü ciğerlere zarar.

Söz konusu Vatan ise gerisi teferruattır....

Çok
4 ay 2 hafta önce #11411 Yazan: mesut
mesut konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
freefa geğirebiliyor musunuz? ameliyat olalı ne kadar oldu?

Çok
4 ay 2 hafta önce #11412 Yazan: freefa
freefa konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
Mesut geğirme olayı ufaktan oluo evet. Kusma olmuo ama. Ameliyat olalı 1 buçuk sene oldu .... Ama rahat misin desen çok şükür evet....

Çok
4 ay 2 hafta önce #11417 Yazan: mesut
mesut konuyu yanıtladı: Nissen ameliyati sonrasi sikayetler
freefa hangi şehirde kime ameliyat oldunuz şişkinlik hala çok oluyor mu? tam sargı mı oldunuz niissen?

Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena Forum