Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları

Çok
13 yıl 3 ay önce #9141 Yazan: Eren
Eren tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
Sinem hanım,

Öncelikle geçmiş olsun.Ameliyat sonrası genellikle katı gıdalarda yutma sorunu olur.Benim validem bunu yaşadı.Validem ameliyat olduğu sabahtan itibaren doktorunun talebi ile katı yemeye başlamıştı.Belli bir dönem sıvı sonra katı tüketimi olmadı.

Ameliyat başarılı başarısz diye karar vermek için hem çok erken,hem de bir takım test ve uygulamaların yapılması gerekir.

Değerli hekimimiz Koray bey en doğrusunu söyleyecektir.Tekrar geçmiş olsun.

Eren

sinemsahin yazan:

Merhabalar ben 1 hafta önce reflü ameliyatı oldum şuanda hiç bi ağrım sızım yok sadece nefes alırken batma sorunları yaşıyorum, yemek yemede sorunum yok yutma problemimde olmadı ameliyat sonrası gayet rahat sıvı tüketimim oldu,bu hafta ekmek içinden yemeye başladım katı yemeyi denedim bi sorunum olmadı ben mi fark etmiyorum zarar vermiş olabilirmiyim?kilo kaybım da olmadı bazı arkadaşaların yaşadığı yakınımlar bende olmadı kafam karıştı acaba ameliyat başarısızmı oldu yada normal olanı benim yaşadığım mı anlayamadım...:)[/quot

Konu kilitlendi.
Çok
13 yıl 3 ay önce #9142 Yazan: GÖKHAN
sinem hanım öncelikle geçmiş olsun bende reflü problemi yaşıyorum nerede ve hangi yönetemle ameliyat olduğunuzu söylerseniz çok sevinirim..şimdiden teşekürler.
Konu kilitlendi.
Çok
13 yıl 3 ay önce #9143 Yazan: sinem
sinem tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
saolun eren bey annenizzin sağlık durumu şuanda nasıl kalıcı çözüm oldumu reflü cerahisi?
Konu kilitlendi.
Çok
13 yıl 3 ay önce #9144 Yazan: sinem
sinem tarafından Cvp: Reflü operasyonu geçirenlerin son durumları konusunda yanıtlandı
powergt yazan:

sinem hanım öncelikle geçmiş olsun bende reflü problemi yaşıyorum nerede ve hangi yönetemle ameliyat olduğunuzu söylerseniz çok sevinirim..şimdiden teşekürler.

Saolun bende 5 yıldır bu hastalıkla yaşıyordum yaşam kalitem çok düşmüştü ankarada Sayım Ahmet TÜRKÇAPAR hocaya muayne oldum ameliyat önerdi 10 gün geçti ameliyatımın üstünden hiç bi sorunum yok sıvı tükettiğim için şimdilik yanma ekşime gibi sorunlarım yok size de öneririm ama dediğim gibi sadece 10 gün oldu bunu söylemek için erkende olabilir:)
Konu kilitlendi.
Çok
13 yıl 3 ay önce #9145 Yazan: GÖKHAN
sinem hanım tekrar rahatsız ediyorum ama sskmı yoksa özel sağlık sigortasıylamı operasyonu geçirdiniz.
Konu kilitlendi.
Çok
13 yıl 3 ay önce #9146 Yazan: sinem
Emekli sandığı çalışanıyım sgk karşıladı fakat özel hastahanede oldum ilaç ameliyat masraflarını sgk karşıladı ama ameliyat üceretide verdim.
Konu kilitlendi.
Sorumlular: sinanersinömer_eutf
Geliştiren: Kunena forum